بهترین مارک های تیشرت مردانه یقه دار معروف به پلوشرت 2022

تیشرت مردانه

بهترین مارک های تیشرت مردانه

یک جزء اصلی لباس مردانه در سبک مدرن پلوشرت است. اگر لباس مجلسی شما پیراهنی با دکمه های زیاد و یا یک تیشرت باشد می تواند ظاهرمعمولی شما را برجسته نشان دهد. این در حالیست که می توانید لباس های ‌‌شیک تری را از یک سبک خاص انتخاب کنید .

شما می توانید با انتخاب یک پلوشرت مردانه سبک خاص خود را داشته باشید. پلوشرت کلاسیک در حالی که معمولی به نظر می رسد هنوزهم جذابیت خاص خود را حفظ کرده است. شما می توانید آن را به صورت رسمی، با کت وشلوار پوشیده و یا به صورت اسپرت با یک شلوارجین و یک کت به تن کنید.

اما همه پلوشرت های بافتنی در یک سطح نیستند، به همین دلیل می خواستیم شما را با لیستی از بهترین پیراهن یقه داربافتنی آشنا کنیم. از نام هاي تاریخی بافتنی های بریتانیایی گرفته تا بهترین های ترمه ایتالیایی. در اینجا شما برند موردنظر خود را به همراه برخی اطلاعات کلیدی برای انتخاب یک پلوشرت عالی پیدا می کنید.

تیشرت مردانه در مقابل پیراهن های پلوشرت سنتی

یک پیراهن یقه داربافتنی را می توانید با یک بلیزر و یا یک اورال بپوشید اما با شلوار جین و کت اسپرت زیاد جالب نمی شود.

بافت پنبه مانند این لباس بسیار عالی است زیرا به لباس ساده این اجازه را می دهد تا جلوه بیشتری داشته باشد. با درنظرداشتن این ویژگی می توانید یک نقطه عطف درسبک لباس های خود ایجاد کرده و مجموعه لباس های ساده خود را چشم نواز کنید.

نکاتی برای خرید تیشرت مردانه

قبل از اینکه اقدام به خرید کنید باید به این نکته توجه داشته باشید که پلوشرت های بافتنی می توانند نسبتا گران باشند، به ویژه اگر به دنبال جنس ترمه آن هستید. بنابراین باید مطمئن شوید که از خرید خود حداکثر استفاده را می کنيد. در اینجا مواردیست که در هنگام خرید باید به آنها توجه کنید.

پارچه

به طورکلی پارچه لباس مهم‌ترین جزئیات آن محسوب می شود و قیمت کلی را تعیین می کنند . یک بافت پنبه ای شاید قیمت پائین تری داشته باشد اما فاقد بافت و نرمی فوق‌العاده ایست که در پلوشرت ها وجود دارد.

به همین دلیل پشم مرینو معمولا بهترین گزینه است. این پشم دارای بافتی سبک و نرم است و دمای بدن شما را در فصل زمستان به خوبی حفظ می کند.

رایج ترین ماده درتهیه تیشرت مردانه پشم مرینو بوده و شما می توانید بدون پرداخت هزینه بیشتربهترین گزینه از آنها را انتخاب کنید.

در عکس بالا، شما کشمیر و ترکیبی از آن را می بینید، این پارچه مجلل که به دلیل نرمی خود مشهور است برای پلوشرت های بافتنی مناسب است اما قیمت بالایی دارد. حتی برندهای ایتالیایی با ترمه درجه یک طرفداران زیادی دارد. اینکه این گرمی و نرمی برند انتخابی شما ارزش این را دارد که پول بیشتری خرج کنید، کاملا به تصمیم خود شما بستگی دارد.

آستین بلند در مقابل آستین کوتاه

سؤال بزرگ بعدی این است که چه طول آستینی را انتخاب کنیم؟ خوشبختانه، این یکی آسان است. همه چیز بستگی به این دارد که شما در چه فصلی قصد پوشیدن پلوشرت را دارید؟ پیراهن های آستین کوتاه در ماه های گرم و مدل های آستین بلند برای فصل سرد مناسب هستند. شما می توانید این مدل از پلوشرت را با کت وشلوار، شلوار مجلسی و یا کت های ورزشی بپوشید.

سایز

تناسب اندام هنگام انتخاب پلوشرت بافتنی مناسب بسیار مهم است. به دلیل سجاف آجدار و پارچه زیبا اما نسبتا سنگین، پلوشرت های بافتنی بیشتر شبیه پیراهن های معمولی بلند هستند. با این حال شما احتمالا یک پلوشرت نازک را می پوشید. اندازه مناسب تیشرت مردانه باید طوری باشد که هیچ لایه دیگری در زیر آن قرار نگیرد.

بنابراین سایز مناسب باید به صورتی باشد که به بدن نچسبیده و زیاد هم آزاد نباشد تا هم گرمای خود را حفظ کند و هم زیبایی اندام را نشان دهد. از نظر طولی باید دقت کنید که اندازه بلندی تنه شما باشد و حتما مطمئن شوید که درز بازوها به خوبی روی شانه ها قرار گرفته است.

بهترین مارک های تیشرت مردانه

لوکا فالونی

استفاده از بهترین مخلوط ترمه خالص و ترمه ابریشمی از Cariaggi – شرکای با تقریبا 60 سال تجربه و سه نسل تحقیق و نوآوری در محصولات موفق- پلوشرت های بافتنی لوکا فالونی نمادی ازیک برند لوکس است.

این پلوشرت به عنوان گزینه ای با آستین بلند و مناسب برای ظاهر زیبا و عادی ایده آل است. سعی کنید آن را زیر یک کت ورزشی برای رویدادهای در طول هفته برنامه ریزی کنید.

پرسیوال

پرسیوال شرقی لندن سبک خاص انگلیسی برای لباس های مردانه است. این برند طیف وسیعی ازپلوشرت های بافتنی را ارائه می دهد. انواع مختلف پلوشرت آن، با اشاره ظریف به سبک دهه 1970 و در دو گزینه آستین کوتاه یا بلند در دسترس هستند. منتظر رنگ های خنثی و پائیزی، جزئیات راه راه ظریف و چاپ های گرافیکی چشم نواز باشید.

آسکت

نام سوئدی پوشاک مردانه آسکت که مستقیما برای مصرف کننده تهیه می شود، لباس های اصلی کمد شما را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید می کند. پلوشرت بافتنی یکی ازانگشت شمار لباس هایی است که برند آسکت آن را ضروری می داند و بنابراین همیشه آنها را در تولیدات خود ارائه می دهند. در تولید تیشرت مردانه برند آسکت انتظار پارچه ای با پشم مرینو، طراحی بی عیب و نقص و جزئیات ظریف را داشته باشید.

کلوزد

از اواخر دهه 1970 برند آلمانی کلوزد طیف کاملی از لباس های زنانه و مردانه از جمله مجموعه ای فوق العاده از لباس بافتنی را تولید می کند . پلوشرت های بافتنی از پارچه نخی خالص با دکمه های مروارید تولید شده اند. این سبک از تیشرت مردانه دارای پالت رنگی شامل طیف وسیعی از نت های خنثی است که با یک یا دو رنگ گرم و تند دیگر برای افرادی که به دنبال تنوع رنگ و جنس بافت لباس هستند طراحی شده است .

یونیکلو

اگر در جستجوی گزینه ای مقرون به صرفه هستید، برند یونیکلو می تواند انتخاب خوبی باشد. از پیراهن های آکسفورد گرفته تا شلوار جین خام، بسیاری از اصول اولیه برند ژاپنی به دلیل قیمت های بی نظیر آنها مشهور است. پلوشرت یونیکلو 100 % از پشم مرینو تهیه شده است که با قیمت مقرون به صرفه خود، حساب بانکی شما را خیلی تحت تاثیر قرار نمی دهد.

مارس یک روزه

یکی دیگر از مارک های مستقیم اسکاندی که هواداران زیادی دارد، مارس یک روزه است. برش بی عیب و نقص این پیراهن ها اولین چیزی است که نظر هر بیننده ای را جلب می کند. اما بیشتر از کت های با کیفیت بالا، موارد بیشتری در این برند وجود دارد. برای مثال تیشرت مردانه تولید شده از 100% پشم مرینو با طیف رنگی خنثی و زمستانی جایی برای خود در کمد لباس شما باز می کند.

ریس

پوشاک مردانه ریس به دلیل تولید کلاسیک های معاصر خود شهرت دارد. مواد تشکیل دهنده این تیشرت مردانه از پنبه بافتنی یا پشم مرینو است و دارای جزئیات زیادی از جمله یقه های زیپ دار و باز، آستین های نوک دار و کمر آستین دار و سرآستین هستند که به آنها حس کاملا اسپرت می دهد.

جان سیدلی

برند انگلیسی جان سیدلی به خطر لباس بافتنی مجلل خود مشهور است که پلوشرت بخش عمده ای از آن را شامل می شود. این مارک یکی از بزرگترین نام هاي جهان در زمینه اجزای بافتنی ظریف است که از سال 1784 تا کنون پیشرو بوده است.

لکه خورشیدی

برند انگلیسی لکه خورشیدی درطراحی اصول اولیه بهترین است. لباس های این مارک همه در انگلستان تهیه می شوند و پیراهن ها و لباس های زیر مخصوصا شهرت زیادی دارند و بهترین آنها محسوب می شوند.

اما پلوشرت را نیز نباید نادیده گرفت. لکه خورشیدی دارای طیف وسیعی از آنها- بافته شده از پنبه جزیره دریا، مرینو و موارد دیگر- با نسخه های آستین کوتاه و بلند در دسترس است.

آقای پی

برند آقای پورترمارک منحصربه فرد خود را به عنوان یک نام تجملاتی و لوکس روی لباس کلاسیک مردانه ارائه کرده است‌. البته پلوشرت های بافتنی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و گزینه های معمولی زیادی نیز وجود دارد، از آستین کوتاه بافتنی عسلی مناسب برای تابستان تا آستین بلند مرینو برای زمستان موجود است.

لورو پیانا

لورو پیانا با قدمتی نزدیک به یک قرن خود را به عنوان مهمترین نام جهان در ترمه لوکس معرفی کرد. تیشرت مردانه ارائه شده در این برند یکی از بهترین ها است که می توانید پیدا کنید. اما انتظار می رود که برچسب های قیمتی بسیار بالایی داشته باشند. با این وجود اگر پول آن را داشته باشید که این مارک معتبر ایتالیایی را خرید کنید اصلا ضرری ندارد، چرا که کیفیت پارچه آن بی نظیر است.

برونلو کوسینلی

برونلو کوسینلی نام ایتالیایی دیگریست که شهرت خود را از طریق تولید پوشاک ترمه درجه یک به دست آورد. این برند در حاضر دارای یک مجموعه کاملا آماده برای پوشیدن است که همه چیز را ازطراحی تا دوخت نشان می دهد. اما جنس ترمه موجود در پلوشرت مردانه مهمترین اصل برای انتخاب است و مطمئنا کیفیت برتر ارزش قیمت بالا را دارد.

منبع

یک دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *