بزرگترین ساعت سازان جهان امروز و مدل های ساعت مچی مردانه که می توان خرید کرد.

ساعت مچی مردانه

مارک های ساعت مچی مردانه زیادی در جهان وجود دارد خیلی زیاد. با گذشت سال ها، ماه ها و هفته ها تولید ساعت بیشتر و بیشتر می شود. با این وجود ، متوجه خواهید شد که همان ساعت سازان با قدمت بیشتر به خوبی در اوج صنعت مستقر شده اند.

پیگیری هر مدل از برند ساعت سازان غیرممکن است، اما در زیر نام هایی است که هر کلکسیونرکوچک یا بزرگ، باید درباره آنها بدانید به همراه مدل های کلیدی که ارزش سرمایه گذاری دارند.

A.Lange & Sohne

این برندهای ساعت در اصل ممکن است درسال 1845 تأسیس شده باشند ، اما میراث امروزی A. Lange & Sohne احیای برند Glashutte است. این برندها تا حد زیادی مسئول بازگرداندن ساعت سازی ساکسون به جهان هستند. گذشته از آن ، آنها همچنین یکی از پرطرفدارترین برند ها در مجموعه ساعت مچی مردانه هستند که تعداد کمی از ساعت های واقعاً زیبا را تولید می کنند.

مدل تاًیید شده این برند Lange 1 است که در مدل های مختلف تولید شده است (مانند Grand Lange 1) اما آنها دارای نمونه های بسیار زیادی هستند ، مانند ساعت مچی مردانه مدرن Zeitwork و Lumen با ظاهری خیره کننده با صفحه های یاقوت کبود درخشان و این دلیل خوبی است که A. Lange & Sohne را اوج ساعت سازی آلمان می دانند و همین طور دلیل خوبی است که برچسب های قیمت را با آن مطابقت می دهند.

Audemars Piguet

تنها چیزی که شما باید درباره برند بلوط رویال یا Audemars Piguet بدانید این است که در دهه 1970 ، این اولین ساعت مچی مردانه اسپرت لوکس بود که ساخته شده بود و دارای یک قطعه بزرگ فولادی قدیمی بود که مانند اکثر قطعات طلا در آن زمان قیمت زیادی داشت. این یک حرکت جسورانه بود که فوق العاده خوب کار کرد تقریباً خیلی خوب. زیرا AP مدرن همه چیز را به آن اختصاص داده است. اولین ساعت ساخته شده اصلی رویال بلوط، دچار تزلزل شده است نه به این دلیل که ساعت باحالی نیست ، بلکه به این دلیل که فقط بلوط رویال نیست که چنین ساعت هایی را می سازد بلکه Royal Oak Offshore هم در کار تولید ساعت است.

Audemars Piguet قطعات کلاسیک بیشتری را در قالب مجموعه های Millenary و Jules Audamars تولید می کند که هر دو به پایه و اساس برند 1875 برمی گردد اما این برند با مجموعه داران صحبت می کند و همیشه ساعت های ساخته شده توسط این برند در مجموعه های آنان وجود خواهد داشت.

بلانک پین

اگر یک ساعت وجود دارد که به اندازه Rolex Submariner روی ساعت های غواصی تأثیر زیادی داشته باشد ، این Fifty Fathoms بلانکپین است. این ساعت مچی مردانه که برای نیروی دریایی فرانسه طراحی شده است ، یکی از اصلی ترین ساعت های غواصی است و به نظر ما با قاب منحنی و ظاهری متمایز و نظامی زیباتر است.

اخیراً بلانک پین برای الهام از Fifty Fathoms به بایگانی آنها حمله کرده است و برخی از نسخه های عجیب و غریب و قدیمی گذشته را بازگردانده است. از طرف دیگر ، مجموعه مدلVilleret این برند، همان Bregeuet ، همتای ثابت Swatch Group است که کاملا کلاسیک ، با تزئینات زیاد است. بلانک پین دو نوع ساعت بسیار متفاوت دارد و هر دو را بسیار خوب ساخته است.

Breitling

Breitling Navitimer ساعت مچی مردانه اصلی و هوشمند این برند بود. زمانی که صحبت از خلبانان در عصر طلایی هوانوردی می شود، مدل و مفید بودن این ساعت، آن را مورد توجه قرار می دهد به همین دلیل از آن زمان به بعد مدل اصلی ساعت ساز بوده است. هرچند اخیراً Breitling در حال تغییرات روزمره است. با استفاده از قطعات از قبل تولید شده مجموعه ای متنوع ساخته شده که یک ساعت ترانسپوندر طراحی شده برای استفاده Tom Hanks در Castaway نمونه ای از آن است.

برای من ، اولویت باید تمرکز همیشه روی Navitimer باشد ، اما آخرین مجموعه جدید آنها یعنی Premier هم می تواند مورد توجه من باشد. زمان نشان خواهد داد که بریتلینگ در این مرحله به کجا می خواهد برسد ، پیگیری آن بسیار جالب خواهد بود.

بروگه

آبراهام لوئیس بروگه ، یکی از مشهورترین ساعت سازان در دنیا بود. مردی سازنده اولین ساعت مچی ، اولین دستگاه تولید گردباد و تعداد زیادی از نوآوری های ترسناک دیگر که ساعت ماری آنتوانت هم یکی از آنها بود ، شناخته می شود.

با این حال ، این مساله در اواخر سال 1700 بود. Breguet مدرن کمی متفاوت است، در سال 1970 میلادی قبل از احیای مجدد در 1999 تولیدی نداشته است. با این حال امروزه حالت کلاسیک خود را حفظ کرده است. ساعت های تولید شده توسط Vallée de Joux از زیباترین ساعت های کلاسیک ساده و شیک سوئیس هستند ، با الهام از ارتش و دریایی پوشیده از تیتانیوم که نشان می دهد این ساعت مچی مردانه درسطح پایین نیستند .

برمونت

برند برمونت از زمانی که برادران نیک و جایلز انگلیسی با هواپیمای قدیمی خود در مزرعه کشاورز فرانسوی سقوط کردند ، پیشگام ساخت ساعت های بریتانیایی در سراسر جهان بوده است. این مساله به تنهایی باید به شما نشان دهد که منظور برمونت چیست. اولین ساعت ساخت آنها ، MB1 ، بود که یک ساعت مچی خلبان بود تا به امروز تنها می توانید مدل قرمز رنگ آن را تهیه کنید.

مدل های معاصر این برند از زیبایی ظاهری برجسته و مردانه ای برخوردار هستند و قاب امضا شده TripTick این برند به زیبایی شعار آنها را در بر می گیرد: “آزمایش شده در برابر استقامت”. آنها مانند گذشته قیمت مناسبی دارند واین باعث می شود برای خرید در بازار ایده آل باشند ، اما مطمئناً به معنای واقعی کلمه گذشت زمان را تحمل خواهند کرد.

کارتیه

این برند ممکن است زندگی خود را به عنوان جواهرساز آغاز کرده باشند اما امروزه کارتیه به همان اندازه در ساخت ساعت مچی مردانه است و خانه مدل La Panthere است. آنها اولین ساعت خلبان را به شکل سانتوس ساختند ساعتی که طی یک سال گذشته به روز شده است.

مدل تانک که یک ساعت مورد علاقه شخصی Ape است یک ساعت به همان اندازه است ، که در سال 1917 با یک شباهت مستطیلی با الهام از ماشین نظامی همنام خود ساخته شد. شکل ظریف تر آن ، Ballon Bleu است با شکلی از تاج و قاب لمسی دوست داشتنی و یا Drive de Cartier مردانه که از موتورهای کلاسیک الهام گرفته است. مهم نیست چه چیزاین ساعت ها شما را جذب می کند ، ظرافت پاریسی کارتیه یا علامت تجاری که با یاقوت کبود پوشانده شده است.

هابلوت

ساعت هایی بزرگ با ظاهری جسورانه ، یا هابلوت را دوست دارید یا از آن متنفر هستید. از یک طرف ، آنها ساعت های به طور غیرقابل انکاری، چشمگیر هستند شاید عمدتا به دلیل ابعاد آنها است اما صفحه پر این ساعت ها هم بی تأثیر نبوده است.

با این وجود ، برند هابلوت در سال های اخیر همکاری های فوق العاده ای با دیگر برند ها داشته است ، از جمله تولیدات هنری و برجسته آنها با ریچارد اورلینسکی و مشارکت مداوم آنها با برند فراری که مسئله دوم باعث شده است که هابلوت به یکی از معدود ساعت سازان تبدیل شود که در واقع ساعت های فوق العاده ای را با الهام از اتومبیل ساخته است ، ابتدا با ساخت LaFerrari و اخیراً Classic Fusion Ferrari GT. اجازه ندهید تمایل آنها به نام های عجیب (بیگ بنگ ، کینگ گلد و غیره) سرمایه گذاری شما در این مورد را متوقف کند.

IWC Schaffhausen

ممکن است شرکت بین المللی دیده بان بیشترین الهام را از نام ها نگرفته باشد ، اما متخصص فصلی ساخت ساعت های آلمانی و سوئیسی نیازی به نام ندارد. تاریخچه هوانوردی آنها به خودی خود صحبت می کند. آنها یکی از ساعت سازانی بودند که ویژگی های کاربردی و زیبایی ساعت های مدرن خلبانی را مشخص کردند، مخصوصاً با مارک XI افسانه ای خود که یک ساعت مچی مردانه جذاب بود، برای هر کلکسیونری که تمایلات نظامی داشت.

البته آنها با ساعت های پرتغالی و ایتالیایی کلاسیک مانند مدل Ingenieur که الهام گرفته از یک خودرو است و مدلAquatimer با نامی مناسب ، توسعه یافته اند. با این حال ، به عنوان خلبان بزرگ – با تاج بسیار دلپذیر و بزرگش و ساعت مچی مردانه Spitfire که معادل مدرن مدل XI است ، نشان می دهد که واقعاً هوانوردی هنوز هسته اصلی آنچه IWC دارد، است.

Jaeger-LeCoultre

یکی از طرفداران برجسته Vallée de Joux ، Jaeger-LeCoultre بیشترین ارتباط را با نماد هنر دکو دارد که Reverso یک نمونه از آنها است-ساعتی که برای بازیکنان چوگان طراحی شده بود و اصرار داشتند ساعت های خود را در زمین در دست داشته باشند. ساعت مچی مردانه هنوز هم یکی از محبوب ترین قطعات آنها است و اکثر سال ها با “ادای احترام” دوباره ساخته می شود.

اگر از طرفداران ساعت های مستطیلی نیستید (بسیاری از کلکسیونرها اینطور نیستند) ، همیشه Master Collection برای مردان، Vous Rendez-برای خانم ها ، وجود دارد. در انتهای لیست Hybris Mechanica وجود دارد که مجموعه ای از ساعت های فوق العاده Master Grande Tradition/ Gyrotourbillon/ Westminster Perpétuel را در لیست خود دارند.

مونت بلانک

مونت بلانک نسبتاً دیر به ساعت سازی رسیده اما این کار را به درستی انجام داده است. آنها به جای این که خودشان ساعت مچی مردانه را بسازند ، تصمیم گرفتند یک محصول آماده خریداری کنند. مینروا ، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ابزار سنجش فواصل زمانی تاریخ است. نتیجه این کار مجموعه ای از ساعت های فوق العاده خوب و بسیار زیبا بوده است که اغلب می توانند زیر رادار کار کنند.

مطمئناً ساعت هوشمند Summit ایراداتی دارد ، اما مدل هایی مانند Geosphere 1858 نشان می دهد که Montblanc چه کاری می تواند انجام دهد. البته یکی از بهترین راه ها هزینه کردن بیش از 5000 پوند است. شما همیشه می توانید ساعت مچی مردانه یا قلم خود را با چند کار چرمی زیبا مطابقت دهید. ست کردن یکی از کارهای بیشمار دیگری که مونت بلانک در کنار ساعت های خود انجام می دهد.

Nomos Glashutte

تعدادی برند تجاری وجود دارد که در مدرسه طراحی باهاوس فعالیت می کنند ، اما هیچ کدام آن را به خوبی نوموس گلاشات با ساعت سازی خوب همراه نکرده اند. آنها از طرح های ساده و تایپوگرافی ایجاد شده در استودیوی مستقر در برلین با رویکرد “کمتر بیشتر است” استفاد می کنند.

چند قطعه وجود دارد که کمی بیش از اصول سخت Bauhaus حرکت می کنند ، مانند مدل اتوبان با صفحه گرافیکی تزئین شده آن. اما در بیشتر موارد آموزه های مدرسه دسائو در مدل Nomos به کار گرفته شده و باعث شده که این مدل پویا و خوب باشد. آنها همچنین به طور فوق العاده ای از نظر قیمت مناسب هستند ، برای خریداری که برای بار اول خرید می کند، عالی است.

امگا

امگا دوست دارد خود را مدعی بهترین های رولکس بداند اما مقام دومی برای این برند خیلی دور از انتظار نیست. با دلایل موجهی آنها گل سرسبد گروه سواچ هستند: مدل Seamaster 300m Professional چون ساعت باند در فیلم هایش بوده، مشهور است و آنها اولین ساعت مچی روی ماه با Speedmaster روی مچ Buzz Aldrin بودند.

امگا همچنین یکی از بهترین ها را در صنعت ساعت سازی با مدل Co-Axial دارد که بر اساس کار ساعت ساز ، متاخر و بزرگ انگلیسی جورج دانیلز است و با استفاده از فنر تعادل سیلیکونی کار می کند. اخیراً آنها به عنوان بخشی از چالش Five Depths ، نه تنها در عمق بلکه در زمان شیرجه زدن رکورد رولکس را در پایین ترین قسمت گودال ماریانا شکست دادند.

Patek Philippe

Patek تنها ساعت سازی که باعث جمع آوری کلکسیونرها به اندازه رولکس شده است ، بدون شک معتبرترین مارک ساعت در جهان است. مجموعه مدرن این برند که در سال 1839 تاسیس شده ، می تواند تقریباً از وسط به دو قسمت تقسیم شود ، با طیف وسیعی از ساعت مچی مردانه در یک طرف و Nautilus فولادی 1970 در طرف دیگر.به عنوان یکی از آخرین تولیدکنندگان مستقل در اطراف ، آنها کنترل کاملی بر تولید خود دارند و قصد ندارند به زودی تعداد Nautilus را افزایش دهند. خوب ، فقط کیفیت بارز آنها نیست که باعث می شود Patek Philippe بسیار مورد توجه قرار گیرد.

Parmigiani Fleurier

Parmigiani یکی از جوانترین ساعت سازان معتبر در سوئیس و یکی از معدود ساعت سازان مستقل آن است که در سال 1996 در بهشت ​​معروف ساعت سازی فلوریر تأسیس شد. مرد پشت آن ، میشل پارمیگیانی یکی از معتبرترین تعمیرکننده ساعت مچی مردانه در جهان است. او در زمینه تولید ساعت های کلاسیک و استفاده سخت کوشانه از طراحی هایش معروف است.

با این اوصاف ، ساعت سازها نیز دارای ویژگی های متمایزی هستند ، به ویژه درساخت ساعت هایی که با همکاری خارق العاده آنها با بوگاتی تولید می شوند. اگر ساعتی وجود دارد که واقعاً بتواند با Chiron همتراز باشد ، این پارمیگیانی است. چند قطعه غیرمعمول روی قطعات مدلTonda آنها وجود دارد که باعث می شود شما به یاد ستونهای یونانی بیفتید.

رولکس

اگر این مقاله را می خوانید ، می فهمید که رولکس ها چه کسانی هستند. آنها قهرمان بی چون و چرای ساعت ساز ی دنیا هستند و سالانه بیش از 80000 ساعت تولید می کنند. برخی از آنها کلاسیک هستند اما هنوز هم به راحتی می توان از آنها استفاده کرد. برخی دیگر ، مانند Daytona Cosmograph یا تقریباً هر یک از ساعت های اسپرت فولادی آنها ، شما را مجبور می کنند مثل بچه ها برای کریسمس منتظر بمانید مگر اینکه بازارهای مشهور را برای پیدا کردن آنها بگردید.

اگر در کار رولکس یک نقطه ضعف وجود دارد ، آن عدم آزمایش ساعت ها است. آنها به ندرت چیزی کاملاً “جدید” را نشان می دهند اما با توجه به قابلیت اطمینان ، قطعات باکیفیت و اطمینان عمومی ، مشکلی نیست. همیشه انجمن پل نیومن وجود دارد که کلکسیونرهای قدیمی را حمایت کند.

سیکو/گرند سیکو

برند Seiko ساعت سازی ژاپنی است. خالق جنبش کوارتز که در سال 1881 تأسیس شد و دائماً ساعت های فوق العاده ای را با قیمت کمتری از تولیدکنندگان سوئیسی تولید می کرد. در قسمت پایین لیست مواردی مانند Presage و Prospex دارید و سپس Grand Seiko که در اصل رولکس ژاپنی است و مورد توجه کلکسیونرها قرار دارد.

در نهایت ، شما Credor را دارید که تصویر یک صنعتگر ژاپنی را در یک کارگاه کوهستانی کوچک نشان می دهد. بدیهی است که قیمت ها بین مارک های فرعی چند صد تا چند صد هزار متفاوت است ، اما در هر سطحی که برای خرید ساعت مچی مردانه از این برند پول خرج می کنید ارزش دارد.

سیکو به ویژه به ساخت اختصاصی Spring Drive خود می بالد ، ترکیبی از انواع مدل ها که در ابتدا محدود به Grand Seiko بود و اکنون در مجموعه های دیگر هم استفاده می شود. اطمینان داشته باشید که هیچ ساعتی مانند Seiko وجود ندارد.

TAG Heuer

TAG Heuer ، سازندگان اصلی ساعت های مسابقه ای که ارتباط تنگاتنگی با ورزش های موتوری دارد. Carrera مدلی افسانه ای که سرعت سنج دارد و همچنین مدل موناکو که توسط استیو مک کوئین در لومان مشهور شده است. هر دوی این ساعت ها هنوز نمونه های اصلی این برند تجاری هستند ، اما شاید بزرگترین گام های اخیر TAG Heuer در زمینه ساعت های هوشمند باشد. مدولار یکی از جالب ترین ساعت های این برند است ، زیرا ماژول دیجیتالی می تواند با یک مکانیکی جایگزین شود و به شما یک ساعت هوشمند و یا یک ساعت مکانیکی می دهد. مطمئناً جالب است، اما اگر ساعت های هوشمند باید یک ویژگی داشته باشند، باید این کار را به خوبی انجام دهند.

Tudor

در تماس بودن Tudorبا برادر کوچک رولکس به منزله یک اشتباه بزرگ است. البته حقيقتي در آن وجود دارد . آنها برندهای جوانتر و در دسترس تر هستند . اما Tudor ساخت خود آنها است. گذشته از چند مدل در محدوده Glamour ، تمرکز تقریباً روی قطعات ورزشی است ، از گل سرسبد این برند یعنی بلک تا مدل پرچم شمالی ، که برای کاوشگران قطبی طراحی شده است. در سال 1952 ، گروهی از بریتانیای شمالی یا گرینلند به قطب شمال رفتند و از این ساعت ها استفاده کردند. اتفاقاً ، Tudor در این زمینه تخصص خاصی دارد.

این ساعت با حرکات داخلی بسیار خوب و برچسب قیمت شگفت انگیز و در دسترس را بخرید زیرا رولکس دیگر قیمت آن را کاهش نمی دهد.

Vacheron Constantin

واچرون قدیمی ترین ساعت ساز تاریخ است که هرگز درهای خود را از سال 1755 نبسته است. بدیهی است که واچرون اغلب به آرشیو آنها مراجعه می کند ، به ویژه در تجدید طراحی قطعات. با این وجود مدل Historiques برای ورزشکاران در دسترس است ، که دقیقاً قدیمی نیست.

مجموعه واچرون به طور کلی مملو از پیچیدگی های سنتی است که از یک ساعت ساز معتبر انتظار می رود ، با تعداد زیادی توربین و تقویم دائمی. اگر به دنبال یک قطعه پرنعمت جدی هستید ، Vacheron گزینه های اصلی و با کیفیت موزه را با نام “Les Collectionneurs” ارائه می دهد. فقط انتظار قیمت پایین را نداشته باشید

Zenith

دهه هاست که Zenith پیوندی ناگسستنی با کرونوگراف El Primero دارد و دلیل خوبی هم دارد. به عنوان یکی از مورد توجه ترین حرکاتی که تا به حال در ساعت های زیادی وجود داشته است ولی در همه آنها ستاره Zenith وجود ندارد. با این وجود ، این مارک مدرن فراتر از کرونوگراف های ورزشی خود است و یکی از معدود مارک هایی است که واقعاً تلاش می کند حرکت جدیدی برای ساعت ابداع کند. آنها این کار را با Defy Inventor انجام داده اند و این تعادل منحصر به فرد این برند است ، یک نوسان ساز تک تکه که با فرکانس فوق العاده بالا ارتعاش می کند. در حال حاضر ، این تنها در مدل های کاملاً معاصر Defy است ، اما در صورت پیشرفت ، می تواند سهم باور نکردنی در ساخت ساعت های بعدی این شرکت باشد.

با تشکر برند ترکیه

https://www.apetogentleman.com/best-luxury-watch-brands/

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *